OPRAVY

Servis a opravy, žádejte nejprve vždy opravu, u původního výrobce sedla. 


Oprava SEDLA

Například k opravě donesete jezdecké sedlo.

1. fáze: Konzultace, vizuální ohledání předmětu a určení co vše se bude opravovat.

2. fáze: vyjasnění co vše, u předmětu při opravách, muže být nenávratně zničeno/poškozeno, je to o stářím předmětu, kůže/materiály, jsou natolik poškozena, že se část trhá/rozpadá, kov rezavé.

3. fáze: skryté vady, uvnitř schovaných a zašitých částí, např. (prasklá kostra, přední železo/komora, zámky, výztuhy atd.)

4. fáze: Postupné rozložení předmětu. Na přání klienta (průběh fotíme, pro nahlédnutí).

5. fáze:

A: V případě zjištění že není nic poškozeno, pokračujeme dále v dohodnuté opravě.

B: V případě zjištění jakéhokoliv poškození, které nebylo odhaleno u fáze 1 a je nalezeno poškození, jak je popsáno u fáze 3, nafotíme poškození a kontaktujeme majitele sedla. V této části je sedlo už zcela rozloženo.

6. fáze: Navrhneme alternativu opravy. Jaké lze použití náhradní částí, i v případě že nemáme originál. Budeme se snažit, daný kus nahradit vlastní náhradními díly, nebo odbornou výrobou. Při nahrazování starých částí za nové, vždy dochází k změnám v charakteru/tvaru předmětu. Vždy je nutná, vaše konzultace, zda to tak chcete a jste ochotni tuto službu zaplatit.

7. fáze: V případě že budete trvat na tom, že poškozený díl, máme v předmětu ponechat, nemůžeme tak dále pokračovat na opravě předmětu a práce okamžitě ukončíme. Dále předmět už nekompletujeme. Neponeseme zodpovědnost za vaše rozhodnutí, může dojít k vašemu poškození zdraví, nebo poškození zdraví ve vašem okolí, či vašeho zvířete/miláčka.

8. fáze: Po opravách všech potřebných částí, dochází k dané operaci, kompletace. Po kompletaci je sedlo překontrolováno a označeno, vystavíme doklad o opravě. Záruka se vztahuje, jen na námi měněnými velkými hlavními částmi a to v případě že jsou nové, také budou popsány v dokumentu sedla a jeho opravy (kostra, přední komora, posedlí.)

9. fáze: Doporučujeme několikrát překontrolovat sedlo, než ho začnete používat, pořádnou kontrolu, zda sedí/pasuje, nebo nově nechat napasovat. Nebereme zodpovědnost, za to že sedlo nebude sedět.

10. fáze: Nevíme před opravou, zda sedlo předtím koni pasovalo, nebo teprve jste sedlo někde zakoupily. Apeluji na nové, do pasování na koně.


Upozornení

Byl jsem donucen brát částečně vratnou zálohu 2000,-Kč k opravovanému sedlu. Je to pojistka, že když se zjistí že sedlo, je neopravitelné, nebo nechcete do sedla dále investovat a už si pro sedlo nepřijedete. Po odpočítání nákladů na konzultaci a rozložení sedla a návrhu opravy, bude zbývající částka vrácena do výše odpočítaných provedených úkonu oprav a to do vlastních rukou, budu vám vystavovat doklad.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Opravy :

Donesete jakoukoli opravu, musíme si ujasnit,  jak budeme postupovat.

Vždy cena opravy, se odvíjí od plné ceny, nového předmětu.

A ne od ceny, za kolik jste (použitý) předmět zakoupily vy !!!

(Například nový předmět stojí 50 000,- Kč.)

Malá oprava 20/35% původní ceny.

Střední oprava 36/55% původní ceny.

Velká oprava 56/75% původní ceny.

Kompletní oprava 76/100% původní ceny.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Kožedělná výroba sedlářství OtavaJ Prostějov
Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!