OPRAVY

Upozornení

Byl jsem donucen brát částečně vratnou zálohu 2000,-Kč k opravovanému sedlu. Je to pojistka, že když se zjistí že sedlo, je neopravitelné, nebo nechcete do sedla dále investovat a už si pro sedlo nepřijedete. Po odpočítání nákladů na konzultaci a rozložení sedla a návrhu opravy, bude zbývající částka vrácena do výše odpočítaných provedených úkonu oprav a to do vlastních rukou, budu vám vystavovat doklad.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Opravy :

Donesete jakoukoli opravu, musíme si ujasnit,  jak budeme postupovat.

Vždy cena opravy, se odvíjí od plné ceny, nového předmětu.

A ne od ceny, za kolik jste (použitý) předmět zakoupily vy !!!

(Například nový předmět stojí 50 000,- Kč.)

Malá oprava 20/35% původní ceny.

Střední oprava 36/55% původní ceny.

Velká oprava 56/75% původní ceny.

Kompletní oprava 76/100% původní ceny.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Oprava SEDLA

Například k opravě donesete jezdecké sedlo.

1. fáze: Konzultace, vizuální ohledání předmětu a určení co vše se bude opravovat.

2. fáze: vyjasnění co vše, u předmětu při opravách, muže být nenávratně zničeno/poškozeno, je to o stářím předmětu, kůže/materiály, jsou natolik poškozena, že se část trhá/rozpadá, kov rezavé.

3. fáze: skryté vady, uvnitř schovaných a zašitých částí, např. (prasklá kostra, přední železo/komora, zámky, výztuhy atd.)

4. fáze: Postupné rozložení předmětu. Na přání klienta (průběh fotíme, pro nahlédnutí).

5. fáze: 

A: V případě zjištění že není nic poškozeno, pokračujeme dále v dohodnuté opravě.

B: V případě zjištění jakéhokoliv poškození, které nebylo odhaleno u fáze 1 a je nalezeno poškození, jak je popsáno u fáze 3, nafotíme poškození a kontaktujeme majitele sedla. V této části je sedlo už zcela rozloženo.

6. fáze: Navrhneme alternativu opravy. Jaké lze použití náhradní částí, i v případě že nemáme originál. Budeme se snažit, daný kus nahradit vlastní náhradními díly, nebo  odbornou výrobou. Při nahrazování starých částí za nové, vždy dochází k změnám v charakteru/tvaru předmětu. Vždy je nutná, vaše konzultace, zda to tak chcete a jste ochotni tuto službu zaplatit.

7. fáze: V případě že budete trvat na tom, že poškozený díl, máme v předmětu ponechat, nemůžeme tak dále pokračovat na opravě předmětu a práce okamžitě ukončíme. Dále předmět už nekompletujeme. Neponeseme zodpovědnost za vaše rozhodnutí, může dojít k vašemu poškození zdraví, nebo poškození zdraví ve vašem okolí, či vašeho zvířete/miláčka.

8. fáze: Po opravách všech potřebných částí, dochází k dané operaci, kompletace. Po kompletaci je sedlo překontrolováno a označeno, vystavíme doklad o opravě. Záruka se vztahuje, jen na námi měněnými velkými hlavními částmi a to v případě že jsou nové, také budou popsány v dokumentu sedla a jeho opravy (kostra, přední komora, posedlí.)

9. fáze: Doporučujeme několikrát překontrolovat sedlo, než ho začnete používat, pořádnou kontrolu, zda sedí/pasuje, nebo nově nechat napasovat. Nebereme zodpovědnost, za to že sedlo nebude sedět.

10. fáze: Nevíme před opravou, zda sedlo předtím koni pasovalo, nebo teprve jste sedlo někde zakoupily. Apeluji na nové, do pasování na koně.

Kožedělná výroba sedlářství OtavaJ Prostějov
Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!